Kronik Hastalık Takip ile,kendinize iyi bakmak elinizde!
ok ok ok
Kronik hastalık takip

Şeker, tansiyon ve nabız değerlerinizi evde kolayca ölçebilir, Android uygulaması ile telefonunuza kaydedebilirsiniz. Bu değerler Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri’nin sağlamış olduğu medikal koçluk hizmeti ile 7/24 uzaktan takip edilir, beklenmedik durumlarda gerekli aksiyonlar alınır.

Sağlıklı yaşayın

Kronik Hastalık Takip Sistemi ile şeker ve tansiyonunuzu evde kolayca ölçebilir, değerlerinizi Android işletim sistemli telefonunuza kaydedebilir, günlük olarak takip edebilirsiniz. Kaydedilen değerler Acıbadem Mobil tarafından sürekli olarak izlenir. Değerleriniz normal sınırların dışına çıktığında yakınlarınız bilgilendirilir, 112 acil yönlendirilmesi yapılır.

Medikal Koçluk hizmeti ile Acıbadem mobil çağrı merkezinden her türlü sağlık sorununuz hakkında, bildirilecek çağrı merkezi numarasından 7/24 Acıbadem doktorlarından destek alabilirsiniz.

Ayrıca tercih etmeniz durumunda değerleriniz E-Nabız Sistemi’nde de tutulur.

Güvende hissedin

Uygun fiyatlı Kronik Hastalık Takip Sistemi ile hem kendinizin hem de yakınlarınızın değerlerini uygulama üzerinden sürekli olarak izleyebilirsiniz. Sisteme tanımlamış olduğunuz sevdikleriniz de değerlerinizi her an takip edebilir, acil durumlarda yardımınıza koşabilirler. Böylece acil bir durum yaşandığı anda müdahale edileceğini bilir, güvende hisseder ve yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Kronik hasta takip

Mevcut E4 Aboneleri

24 ay taahhütle
19,90₺

Yeni E4 Aboneleri

21,90₺
başlayan fiyatlarla

Kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki linkte yer alan Türk Telekom ofis ve mağazalarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Diğer Detaylar

Sıkça sorulan sorular

Euro.Message madebycat