Araç Kontrol ve Güvenli Motosiklet

Destek Hattı
Infotech Bilişim ve İletişim Teknolojileri
Tel: 4449015

Garanti
Garanti Süresi: 2 Yıl

Ödeme, Teslimat ve Aktivasyon:
Araç Kontrol Ürünü ve Güvenli Motosiklet Ürünü’nü aşağıdaki bedellerle edebilirsiniz. Ödeme, ön bilgilendirme formunun onaylanması akabinde kredi kartı yoluyla yapılır.

Araç Kontrol Ürünü Bedeli: 599 TL
Güvenli Motosiklet Ürünü Bedeli: 699 TL

Teslimat, stokun müsait olması ve sözleşmenin akdedilmesinden sonra mümkün olan en kısa sürede yapılır. Ürünün kargoya verilmesi akabinde e-mail ile size bilgilendirme yapılacaktır. Doğal afetler, hava muhalefeti gibi mücbir sebeplerle gecikmeler olabilir. Satıcı, ürünü siparişinden itibaren 10 (on) gün içinde teslim eder. Ürünün teslimi talep ettiğiniz adreste kendinize yapılır. Kendinizden başka birine veya kendi adresinizden başka bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz, bu talebiniz doğrultusunda teslimat yapılır. ÜRÜN, sizden başka bir kişiye veya adrese teslim edilecekse, teslim edilecek kişinin teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.

Teslim almadan önce ürünün muayenesini yapmalı, ayıplı ve hasarlı ürünü teslim almamalısınız. Teslim alınan ürün, sağlam ve hasarsız olduğunu kabul edilmiş sayılacaktır. ÜRÜN'ü teslim aldığı anda kontrol etmek ve ÜRÜN'de kargodan kaynaklanan bir sorun görüldüğünde, ÜRÜN'ü kabul etmemek, KARGO firması yetkilisine tutanak tutturmak sizin sorumluluğunuzdadır. Aksi halde SATICI sorumluluk kabul etmeyecektir.

Ürün size ulaştığında kutu içerisinden çıkan simkart aktivasyonu için en yakın TT Mobil bayisine veya TT Mobil | TTNET | Türk Telekom ortak bayisine gidilerek hat ve kampanya aktivasyonu yapılması gerekmektedir. Sonrasında;

Araç Kontrol Ürünü

 • Cihaz kurulumunu OBD kablosuyla kendiniz veya 4449015’i arayarak cihaz kurulumu için yönlendirilen yetkili montaj noktasında cihaz kurulumunuzu tamamlayınız. Cihaz kurulumuyla ilgili detaylı talimatlara buradan ulaşabilirsiniz.
 • Kutu içerisinden çıkan aktivasyon koduyla iOS/Android mobil uygulaması (Araç Kontrol) veya akilliarac.avea.com.tr üzerinden servis aktivasyonunu yapınız.

Güvenli Motosiklet Ürünü

 • Cihaz montajı için kendi motosiklet yetkili servisinizde veya tercih ettiğiniz bir motosiklet servis noktasında cihaz montajını yaptırınız. Cihaz kurulumuyla ilgili detaylı talimatlara buradan ulaşabilirsiniz.
 • Kutu içerisinden çıkan aktivasyon koduyla iOS/Android mobil uygulaması (Güvenli Motosiklet) veya akilliarac.avea.com.tr üzerinden servis aktivasyonunu yapınız,

Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra satın aldığınız Araç Kontrol veya Güvenli Motosiklet’i, iOS/Android mobil uygulamasına veya aracim.turktelekomkonforluhayat.com adresine girerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cayma Hakkı, İptal ve İade İşlemlerine İlişkin Süreç
Alıcı, ürünü teslim aldığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde hiçbir bedel ödemeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin ürünü reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar Satıcı’ya aittir. Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde Satıcı’nın burada bildirilen adresine iadeli taahhütlü posta ile veya 4449015 no’lu çağrı merkezi üzerinden Satıcı’nın müşteri hizmetlerine başvurulması sonrasında başvurunun tebliğinden itibaren 10 gün içerisinde ürünün/ürünlerin Alıcı’ya ulaştığı şekilde hasarsız olarak ve faturası ile iade edilmesi gerekmektedir. Cayma bildiriminin ulaşmasını takip eden 10 gün içinde herhangi bir ödeme yapılmışsa, ürün/ürünlerin bedeli Alıcı’ya iade edilir. Cayma hakkının 14 gün içinde kullanılması halinde ürün/ürünler Alıcı tarafınızdan kargo ile Satıcı’nın yukarıda bildirilen adresine iade edilir ve bu durumda kargo ücreti Satıcı’ya aittir. Cayma hakkının kullanılması halinde;

 • 3. kişiye veya Alıcı’ya teslim edilen ürünün faturası, (Fatura aslı gönderilmezse KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı ile iade edilen ürünün teslimat bedeli Satıcı tarafından karşılanır)
 • Cayma formu,
 • İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 • Alıcı’nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle ürünün değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa Alıcı kusuru oranında Satıcı’nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.

Türk Telekom Konforlu Hayat Yuvam Ürünleri

Destek Hattı
Türk Telekom Konforlu Hayat Yuvam ürünleriyle ilgili iletişim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
Tel: 4441444

Garanti
Garanti Süresi: 2 Yıl

Ödeme, Aktivasyon ve İptal Süreçleri
Türk Telekom Konforlu Hayat Yuvam ürünleri kapsamında tercihinize göre Uzaktan Izleme veya Uzaktan Ev Kontrolü olmak üzere 2 paket sunulmaktadır. Uzaktan İzleme; eve konumlandırılan bir kamera ile evinizi uzaktan 7/24 kontrol altında tutmanızı sağlayan bir servistir. İnternet bağlantısı aracılığıyla TTNET Akıllı Kutu (Kontrol Ünitesi) ve kamera üzerinden sunulan bir hizmettir. Paket kapsamında sunulan cihaz ve hizmetler aşağıdaki gibidir;
Uzaktan İzleme Paketi: 39,90 TL/ay (24 ay taahhütle)

 • Akıllı Kutu
 • Wifi Kamera
 • Asistans (Konut Yardımı) Hizmeti
 • Kurulum

Uzaktan Ev Kontrolü; TTNET Akıllı Kutu (Kontrol Ünitesi), kamera ile birlikte kapı/pencere sensörü, hareket sensörü ve siren cihazlarından oluşur. İnternet bağlantısı aracılığıyla oluşabilecek durumlarda 7/24 alarm ve bildirim almanızı sağlayan bir hizmettir. Paket kapsamında sunulan cihaz ve hizmetler aşağıdaki gibidir;
Uzaktan Ev Kontrolü Paketi: 59,90 TL/ay (24 ay taahhütle)

 • Akıllı Kutu
 • Wifi Kamera
 • Hareket Sensörü
 • Kapı/Pencere Sensörü
 • Ev içi Siren
 • Asistans (Konut Yardımı) Hizmeti
 • Kurulum

Türk Telekom Konforlu Hayat Yuvam ürünleri kapsamında tercih edilen paketin alınarak hizmetlerden yararlanılabilmesi için öncelikle herhangi bir internet aboneliğinizin olması ve söz konusu bağlantının Türk Telekom Konforlu Hayat Yuvam ürünlerini almaya uygun olduğunun TTNET tarafından tespit edilmesi gerekmektedir. Bu koşullar sağlamanız durumunda, TTNET tarafından belirlenecek şartlar dahilinde tercih ettiğiniz paket sağlanacaktır.

Uzaktan İzleme ve Uzaktan Ev Kontrolü paketlerine www.turktelekomkonforluhayat.com üzerinden veya çağrı merkezi 4441444 aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuza istinaden gerekli kontroller sağlanıp kampanya aktivasyonunuz sağlanacaktır.

Tercih ettiğiniz paketin aktive edildiği tarih itibariyle faturalandırma başlayacaktır. Türk Telekom Konforlu Hayat Yuvam hizmeti kapsamında ilave ücrete tabi hizmetler (ilave depolama alanı, ilave cihazlar, ASISTANS HIZMETI, vb.) alınabilir. Bu durumda ilgili hizmetin satın alındığı fatura dönemini takip eden ilk faturalama döneminden itibaren faturaya yansıtılacaktır. Cihaz kurulumları profesyonel kurulum ekiplerince yapılacak olup, size iletilen gün ve saatte gerçekleştirilecektir.

Türk Telekom Konforlu Hayat Yuvam ürünleri kampanyası aboneliğinin doğrudan veya dolaylı olarak sona erdirmesi, internet hizmetinin dondurulması ya da iptali, taahhütnamenin ihlali gibi nedenler başta olmak üzere aboneliğin herhangi bir sebeple 24 (yirmidört) aylık taahhüt süresinden önce bitirilmesi durumunda; taahhütnamenin imzalandığı tarihten itibaren iptal ettiğiniz döneme kadar tarafınıza sağlanmış tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak; düşük olan tutar faturanıza yansıtılacaktır. Ek olarak varsa aktivasyon ücretinin, (varsa kurulum ücretinin) ve taksitli satılan cihaz /servis / ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.

Nakil talep etmeniz ve nakil talep ettiğiniz adreste Türk Telekom Konforlu Hayat Yuvam hizmetinin teknik nedenlerden dolayı sağlanamayacağının tespit edilmesi halinde, size yazılı olarak bildirmek suretiyle taahhütname tek taraflı olarak feshedilebilir.

Kronik Hastalık Takip

Destek Hattı
Doktor Medikal Yetkili Teknik Servisi
Tel: 0216 574 60 88
E-mail: doktormedikal@drmedikal.com.tr

Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Tel: 4441444
İletişim Merkezi: iletisim@turktelekom.com.tr

Garanti
Garanti Süresi: 2 Yıl

Başvuru
Kronik Hastalık Takip ürününe başvurmak için;
Türk Telekom ofislerine giderek başvuru yapabilirsiniz.

Euro.Message madebycat