Akıllı Kutu

Akıllı Kutu

Konforlu Hayat'ın en önemli bileşeni olan Akıllı Kutu; tüm uç cihazlarınızın kontrol ve yönetimini sağlayan ünitedir. Evinizi internet erişimi olan herhangi bir yerden akıllı telefon, bilgisayar veya tablet üzerinden kontrol edebileceğiniz yeni nesil bir otomasyon cihazıdır.

Konforlu Hayat Yuvam paketleri dışında ayrıca satılmamaktadır.

Kapı/Pencere Dedektörü

Kapı/Pencere Dedektörü

Kapı veya pencere açıldığında SMS ya da e-mail ile uyarı göndererek sizi haberdar eder, istenilirse kamera tetiklenerek otomatik kayıt sağlanabilir.

Hareketli, Gece Görüşlü IP Kamera

Hareketli, Gece Görüşlü IP Kamera

Gece görüşü de olan kamera yardımıyla cep telefonunuz ve tabletinizdeki uygulama aracılığıyla ya da bilgisayarınızdan 7/24 canlı izleme yapabilir, isterseniz görüntüyü kaydederek daha sonra izleyebilirsiniz. Kameranızı sağa-sola ve yukarı-aşağıya döndürerek de bütün alanı kontrol edebilirsiniz.

Siren

Siren

İç mekan sireni sistemdeki diğer dedektör veya sensörler tarafından tetiklendiği zaman ya da manuel olarak uyarıldığında100dB sesli ve ışıklı uyarı verir, SMS ve e-mail ile bilgilendirme yapar.

Hareket Sensörü

Hareket Sensörü

Hareket sensörü yerleştirildiği yerde oluşan hareketleri algılar, istenilirse diğer cihazların (aydınlatma, siren gibi) tetiklenmesine aracılık eder ve SMS ya da e-mail ile durum bilgisi gönderir.

Ayarlı Aydınlatma Prizi

Ayarlı Aydınlatma Prizi

Evinizin aydınlatmalarını dimmer özelliği ile uzaktan kontrol etmenizi sağlar. Zamanlana özelliği ile istediğiniz saat aralıklarına senaryolar atayabilirsiniz.'

Euro.Message madebycat